V Dobříši již potřetí Zažít město jinak!Zažít město jinak se letos ponese ve znamení propojení několika akcí a míst v samém centru Dobříše. Těšit se můžete na Dobříšský regionální trh, který se dopoledne uskuteční na náměstí Komenského a také na parkovišti u radnice.

V parku a na parkovišti za sokolovnou pro vás během dopoledne přichystají program spolky (výtvarná dílna – keramika pro seniory, výtvarná dílna pro děti – tematika „Město – návod k sestavení“, skákací hrad, soutěž pro teenagery v kreslení/doplnění komiksu, malý kutil a vědec, ukázky taekwondo, různé pohybové hry a cvičení místních sportovních spolků pro všechny, kruhové tance, vystoupení, opékání špekáčků, pekařská dílnička…).

V prostoru bývalého kina bude po celý víkend probíhat Podbrdská výstava drobného zvířectva (pro návštěvníky jsou připraveny ukázky králičího hopu, živá hudba, občerstvení atd.).

Děti si mohou na dopravním hřišti na zimním stadionu v čase od 9 do 14 hodin vyzkoušet své cyklistické dovednosti pod dohledem městské policie (vlastní kolo a helmu s sebou).

Kdo chce opustit ruch města a strávit den v přírodě, může se vydat na pochod Pičín–Řitka, který startuje na Mírovém náměstí od 9 do 11 hodin, nebo se můžete přidat k poutníkům mířícím na Svatou Horu. Ti projdou Dobříší po takzvané svatojakubské cestě okolo 9. hodiny. Od 14 hodin proběhne ještě program pro rodiny na dětském hřišti v ulici Boženy Němcové.

Zažijte v sobotu 11. září Dobříš jinak!
Těšíme se na vás.

Za město Dobříš Šárka Krůtová

Akce je začleněna do projektu
Dobříš – Zdravé město a místní Agenda 21

Reklama

Předchozí článekPochod Pičín–Řitka 2021
Další článek10.000 kroků pro zdraví – říjnová výzva