TRNKAKCE a Benefiční koncert pro TRNKUI v druhém pololetí pořádá Trnkový květ, z.s., mimoškolní aktivity pro děti, tzv. Trnkakce. Během pololetních prázdnin proběhl další příměstský tábor, tentokrát si děti na jeden den vyzkoušely, jaké je to být vědcem nebo fotografem.
V rámci fotografického workshopu se děti zaměřily na vlastní kreativní myšlení a v praxi zkoumaly, jak se fotograf dívá na svět a jak se dá pomocí fotografie i videa promlouvat.
Na vědeckém workshopu si děti zase vyzkoušely několik pokusů, například si vyrobily tajné písmo, „prořízly“ led drátem, aniž by se led vlastně prořízl, anebo zjistily více o tom, jak funguje lidské oko.
K pravidelným kroužkům přibyl od druhého pololetí kroužek IT a robotika.
Na kroužky je možno se přihlásit i v průběhu školního roku, až do naplnění kapacity.
Trnkakce také nabízejí prostory ZŠ Trnka pro pořádání vašich narozeninových oslav. Pokud byste rádi zažili netradiční oslavu, doporučujeme vyzkoušet únikovku Černý rytíř.

Srdečně vás zveme na Benefiční koncert pro Trnku, který se bude konat 30. března od 18 hodin v Kulturním domě Dobříš.

Můžete se těšit na hudební produkci našeho učitele hudební výchovy Vaška Nekolného a skupiny Trapas i na vystoupení dětí z Trnky. Součástí programu bude také dražba jejich výtvarného počinu. Výtěžek z koncertu poputuje na další etapu rekonstrukce.
Těšíme se na vás!

Tým ZŠ Trnka, Trnkového květu, z.s., a Trnkakcí

Reklama