Tenista Tomáš Krejčí pojede na mistrovství České republiky  Zimní sezóna je pro naše hráče úspěšná. Už na začátku prosince začala halová tenisová sezóna, ve které mají naši hráči nejeden dobrý výsledek. Hráči z TenisCentra Dobříš nás reprezentují ve všech závodních kategoriích od babytenisu až po dospělé.

  Největším úspěchem se prezentoval Tomáš Krejčí. Na turnajích starších žáků se umístil na všech třech stupíncích. Ve své kategorii mladších žáků na turnajích kategorie B se dvakrát umístil na 2. místě. Posledním turnajem pro něj zatím byl halový krajský přebor mladšího žactva, ve kterém se umístil na 1. místě a stal se halovým přeborníkem Středočeského kraje. Tímto vítězstvím si zajistil účast na halovém mistrovství České republiky mladších žáků, které se koná 7.–10. února 2020.

  V prosinci 2019 byl oceněn výkonným výborem StčTS jako Kanáří naděje roku 2019 za umístění na celostátním žebříčku mladších žáků.

  V kategorii babytenisu máme zastoupení v podání Maxe Trojana. Max patří mezi talenty tenisového klubu a na turnaji v Řevnicích se umístil na krásném druhém místě.

  Sofie Audy je druhým rokem mladší žákyní a na pražských turnajích se dvakrát umístila na 3. místě ve dvouhře.

  V kategorii mladších žáků nás kromě Tomáše Krejčího reprezentuje i Samuel Kleibl. Na turnaji v Březnici dokázal zvítězit v každém zápase bez ztráty setu a obsadil 1. místo. Spolu s  Maxem Skřivánkem pak zvítězili i v turnaji čtyřhry.
  Všem hráčům gratulujeme a přejeme spoustu úspěchů ve zbytku sezóny. Tomášovi přejeme hodně štěstí na halovém MČR!

  Za TenisCentrum Dobříš Eliška Beranová

  Reklama

  Předchozí článekPrvní střípek Gymnastiky Dobříš, z.s.
  Další článekVe kterých kurzech máme v Aerobik studiu Orel Dobříš ještě volná místa pro děti?