Ve kterých kurzech máme v Aerobik studiu Orel Dobříš ještě volná místa pro děti?  Začátkem února jsme v orlovně odstartovali 2. pololetí školního roku 2019/2020 a v některých našich kurzech máme stále volná místa. Přijít vyzkoušet si je mohou děti nezávazně a kdykoli.

  Břišní tance – středa 15.00 – lektorka Irča

  Lekce, při kterých děvčátka rozvlní své boky, bříško i zadeček. Zábavné tancování s využitím penízkových šátků, za rytmů orientální hudby.

  Dětská jóga – čtvrtek 15.00 – lektorka Andrea

  Cvičení, povídání, vnímání. Při hodinách dětské jógy si děti zlepší svou flexibilitu, posílí tělo, získají lepší rovnováhu.

  DNS školáci – středa 17.00 – lektorka Andrea

  Děti na startu je celorepublikový projekt všeobecné pohybové přípravy dětí, který je zaměřený na rozvoj základní pohybové motoriky, koordinace, obratnosti, rychlosti a síly.

  Hooping (obruče) – úterý 14.45 – lektorka Irča

  Cvičení spojené se žhavými tanečními prvky za použití obručí, s kterými se děti postupně učí zacházet a jednoduché prvky propojovat v efektní choreografie.

  ZAE přípravka – pondělí 14.30, čtvrtek 15.00 – trenérka Kamča

  Smysluplné trávení volného času, všestranná sportovní průprava a zážitky. Tým závodní přípravky je základem pro další pokračování dětí v závodní kariéře, ať už se v následujících letech rozhodnou pro jakoukoli specializaci.

  Aktuální informace naleznete také na našich webových stránkách www.aerobikdobris.cz, na facebookovém profilu nebo instagramovém účtu.

  Reklama