Ve kterých kurzech máme v Aerobik studiu Orel Dobříš ještě volná místa pro děti?  Začátkem února jsme v orlovně odstartovali 2. pololetí školního roku 2019/2020 a v některých našich kurzech máme stále volná místa. Přijít vyzkoušet si je mohou děti nezávazně a kdykoli.

  Břišní tance – středa 15.00 – lektorka Irča

  Lekce, při kterých děvčátka rozvlní své boky, bříško i zadeček. Zábavné tancování s využitím penízkových šátků, za rytmů orientální hudby.

  Dětská jóga – čtvrtek 15.00 – lektorka Andrea

  Cvičení, povídání, vnímání. Při hodinách dětské jógy si děti zlepší svou flexibilitu, posílí tělo, získají lepší rovnováhu.

  DNS školáci – středa 17.00 – lektorka Andrea

  Děti na startu je celorepublikový projekt všeobecné pohybové přípravy dětí, který je zaměřený na rozvoj základní pohybové motoriky, koordinace, obratnosti, rychlosti a síly.

  Hooping (obruče) – úterý 14.45 – lektorka Irča

  Cvičení spojené se žhavými tanečními prvky za použití obručí, s kterými se děti postupně učí zacházet a jednoduché prvky propojovat v efektní choreografie.

  ZAE přípravka – pondělí 14.30, čtvrtek 15.00 – trenérka Kamča

  Smysluplné trávení volného času, všestranná sportovní průprava a zážitky. Tým závodní přípravky je základem pro další pokračování dětí v závodní kariéře, ať už se v následujících letech rozhodnou pro jakoukoli specializaci.

  Aktuální informace naleznete také na našich webových stránkách www.aerobikdobris.cz, na facebookovém profilu nebo instagramovém účtu.

  Reklama

  Předchozí článekTenista Tomáš Krejčí pojede na mistrovství České republiky
  Další článekPsí útulek Dobříš – únor 2020