Svou letošní premiéru na závodech stihly dva závodní aerobikové týmy

Leden, to byl měsíc plný pilování a soustředění se na nové závodní sestavy, s kterými jsme měli v plánu odstartovat novou závodní sezonu 2020. Před námi byla účast na zhruba 25 závodech po celé České republice od února do června. Celkem 7 závodních týmů s trenérkami několik měsíců připravovalo nové sestavy od samotných začátků, připravovala se témata, také hudba, dresy, vymýšlely se choreografie a v tělocvičnách se několikrát týdně propracovávaly detaily sestav.

Hlavní start sezony pro závodní týmy byl plánovaný právě na 14. března, kdy byl v České republice vyhlášen stav nouze. I přesto si dva závodní týmy ještě před tím stihly své medaile vybojovat. Koncem ledna se vydal nejmladší tým benjamínků svou sestavou do Českých Budějovic na závod Česko se hýbe. Závodnice v letošním roce postoupily do starší kategorie a konkurence byla vysoká, ale i tak zvládly se svou novou tematickou sestavou „Šachy“ vybojovat stříbrné medaile. O měsíc později si pak z příbramského závodu Začni s mistry odvezly medaile zlaté. Svou premiérovou sestavu „Ženy v běhu“ stihl představit i tým juniorek, který na závodě Mistry s mistry v Českém Brodě vybojoval stříbrné medaile.

Ostatní týmy se své premiéry bohužel nedočkaly. My však pevně věříme, že za pár týdnů bude vše opět na správném místě a my se ještě s větší radostí, chutí a vášní potkáme v tělocvičně, kde to máme všichni tak moc rádi. Všem v současné době přejeme pevné zdraví, pozitivní myšlení a především nezapomínejte ani v těchto dnech na aktivní pohyb, protože endorfiny se dají vyplavovat nejen v tělocvičně! Aktuální informace o provozu studia naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku a instagramu.