Světlušky z Lampyris na celostátní umělecké soutěžiLetos, stejně jako každé dva roky, se sjely družiny světlušek a vlčat z celé republiky, aby předvedly své dovednosti v oblasti divadla, zpěvu a výtvarné činnosti na skautské soutěži Umělecká šestka. Letošní ročník se konal v Mostě a naše dobříšské světlušky byly výraznou částí celého průběhu akce – nejen co do počtu, ale i schopnostmi. Zúčastnily se totiž všech tří kategorií. Ve všech zazářily a získaly krásná ocenění a dárky, ze kterých měly velkou radost. Soutěž probíhala celou sobotu a světlušky díky tomu poznaly velkou část města.

Večer, kromě samotného vyhlášení výsledků, byl připraven zábavný program pro všechny děti, který nakonec bavil i dospělé. Přišel se na nás podívat kouzelník, od nějž si každý mohl odnést vytvarovaný balonek, a po jeho odchodu následovala laser show, která sklidila velké nadšení. Děti večer po celém dni se spánkem neměly problém :). V neděli si za odměnu každý oddíl mohl vybrat, kam by rád šel. Není asi překvapením, že my jsme šly prozkoumat místní aquapark.

Myslím, že celá akce měla hezkou atmosféru, děti si to moc užily a celý program jim byl hezky uzpůsoben. Děkujeme a moc se těšíme na další ročník.

Vedoucí 2. roje Lampyris DobříšPředchozí článekS Aerobik studiem Orel Dobříš letošní předsevzetí zvládnete!
Další článekMěstská hra Vezah