Skřítkovské zprávy

Zdroj: Pixabay


Milí návštěvníci, je to už víc než měsíc, co jsme na základě rozhodnutí vlády museli naši hernu zavřít. Bohužel zavřeno budeme mít podle všeho minimálně až do 8. 6. 2020; vše závisí na dalším vývoji pandemie a rozhodnutí vlády.
Pokud je to možné, prosíme o podporu. Jednou z možností, jak nás podpořit, je zakoupení naší kávy. Je to káva, kterou dovážíme jako zelenou kávu přímo z Hondurasu od pěstitele, v ČR si ji necháváme pražit a vám ji připravujeme u nás ve Skřítkově. Více informací a formulář pro objednání na https://www.duane.cz/elcafe.

Další možnosti podpory Skřítkova:

• zakoupení permanentky 10 vstupů / 600 Kč (platnost prodloužena na 1 rok )
• předplacení oslavy, pokud ji plánujete do konce roku 2020
• přihlášení dětí na letní tábory (červenec, srpen 2020)
Pro více informací volejte 774 314 249 nebo pište SZ, případně e-mail na info@skritkov.com.
Děkujeme! Spolu to zvládneme!

Plány na léto ve Skřítkově

O letních prázdninách plánujeme dva příměstské tábory. Předpokládáme, že příměstské tábory bude možné o letních prázdninách realizovat. Vše sledujeme a v případě změn vás budeme včas informovat.

První tábor v termínu 27.–31. 7. 2020 bude na téma „Honba za pokladem“.

Řešení různých úkolů, hádanek a záhad během celého týdne nás dovede až k POKLADU. Budou to dny plné dobrodružství, pohybu v přírodě, tvoření, her a soutěží. Čeká nás i celodenní výlet, odměny, závěrečná diskotéka, malování na obličej, překvapení pro rodiče a mnoho dalšího.

Druhý tábor 24.–28. 8. 2020 na téma „Letní olympiáda“.

V létě 2020 měla proběhnout letní olympiáda v Tokiu. Právě na toto téma bude zaměřen druhý tábor. Bude to týden plný pohybu, sportovních disciplín, povídání o historii olympiády spolu s tematickým tvořením. Plánujeme celodenní výlet, závěreční diskotéku, malování na obličej, odměny pro děti a překvapení pro rodiče.

Oba tábory jsou určeny pro děti od 6–12 let.
Cena každého tábora je 2 750 Kč / dítě.

Co nabízíme v rámci táborů? Program pro děti přizpůsobený věku dětí ve skupině, hlídání od 7.30 do 16.30 hod., bohatý program v čase 8–16 hod., tematické tvoření, celodenní výlet, hry a soutěže, hodně pohybu, malování na obličej, odměny pro děti, disco a mnoho dalšího…
Denně je zabezpečená strava – 2× svačiny, oběd a pitný režim.
REZERVACE ve Sktřítkově, na FB Skritkov nebo na tel. č. 774 314 249.

Sledujte naše FB stránky nebo www.skritkov.com a dozvíte se vše včas.

Za tým Skřítkov Ing. Anna EnglártováPředchozí článekKvěten v Dobříšku
Další článekPříměstské tábory