Psí útulek Dobříš – březen 2019Tito a další pejsci na vás čekají v psím útulku v areálu MFK – V Lipkách 1021. Můžete přijít denně (pracovní dny, víkendy, svátky) po telefonické domluvě na tel. č. 724 077 264 a některého z nich vyvenčit, pohladit, případně si ho po procházce, důkladném zvážení a podepsání adopční smlouvy také adoptovat.

Beruška (10 let, 10 kg, kříženka) – k adopci

Beruška byla odchycena 21. 1. v Obořišti bohužel bez čipu či jiného označení, protože se o ni nikdo nepřihlásil, je nabídnuta k adopci. Beruška je velmi mazlivá a kamarádská fenka, snese se se psy i s fenkami, je vhodná k dětem. Vzhledem k věku už hůře slyší. V dohledné době ji čeká operace vyhřeznutého myomu z pochvy a kastrace, poté může jít do nového domova – ideálně do bytu.

Deny (13 let, 18 kg, kastrovaný) – k adopci

Deny byl do útulku umístěn původními majiteli v jeho 8 letech. Deny nedůvěřuje cizím lidem a musí si na ně postupně zvyknout. K ošetřovatelkám je přátelský, přes svůj věk je to aktivní pes, který by ocenil domeček se zahradou a procházky s majitelem. Nedoporučujeme ho k ostatním psům – samcům (fenky má rád) ani k malým dětem.

Sindy (8 let, 30 kg, NO s průkazem původu) – k adopci

Sindy nechali v útulku bývalí majitelé, protože se bojí petard a následně se snaží utéct – je tedy potřeba mít dobře zajištěnou zahradu/byt, v kterém Sindy bude. Kromě tohoto „problému“ je Sindy skvělá fenka, která má ráda lidi, velmi ráda se mazlí. Vhodné umístění je jak na zahradu, tak do bytu. Ostatní pejsky/fenky si vybírá.

Reklama

Předchozí článekČinnost Městské policie v Dobříši za měsíc leden 2019
Další článekPřihlaste děti na oblíbené příměstské Sport Campy v létě!