Prosinec v Aerobik studiu Orel Dobříš  V prosinci ukážeme, co všechno se u nás děti od září naučily.

  Od pondělí 9. do pátku 13. prosince zveme rodiče i širokou veřejnost na TÝDEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ
  Aerobik studia Orel Dobříš.

  Přijďte se podívat na naše lekce pro děti, tréninky závodních týmů i na to, co vše se děti naučily a co si pro vás připravily za vystoupení. Nahradíme si tak naši tradiční Vánoční exhibici, kterou letos z důvodu rekonstrukce městské sportovní haly nemůžeme zorganizovat.

  Těsně před Vánoci pak bude pro děti i jejich rodiče připraven Vánoční večírek, který proběhne ve středu 18. prosince od 16.00 do 19.00 hod. v dětské herně Skřítkov. Tentokrát si ho s námi můžete užít formou vánočního karnevalu se spoustou zábavy nejen pro děti.
  A jelikož tady máme čas Vánoc… i my v Aerobik studiu Orel Dobříš zakončujeme další rok, zavíráme na Vánoce tělocvičny a odpočíváme, abychom se připravili nejen na nový rok, ale i závodní sezónu a další aktivity.

  Děti i dospělí si mohou přijít zacvičit podle platného rozvrhu až do pátku 20. prosince (kromě středy 18. prosince, kdy jsou dětské kurzy zrušeny z důvodu Vánočního večírku). Orlovna pak bude přes svátky zavřena. Znovu se naše studio pro všechny otevře v pondělí 6. ledna 2020.

  Pohodové prožití vánočních svátků  a úspěšný skok do roku 2020  vám přeje tým lektorů  Aerobik studia Orel Dobříš.

  Reklama