Předškoláci, přijďte za námi☺Každoročně připravujeme před zápisem dětí do prvních tříd akce pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče. Děti tak mají možnost seznámit se se školním prostředím, vyzkoušet si některé činnosti. Na podzim tak děti tvořily ve výtvarné dílně, v lednu pracovaly s keramickou hlínou a vyráběly si panáčky a panenky. V únoru si mohly děti společně s našimi prvňáčky vesele zazpívat.

Kdo se k nám ještě nepřidal, v březnu nás čekají ještě dvě společná setkání.
– 16. 3. 2023 v 16.00 hodin proběhne Hravé učení. Děti si vyzkouší grafomotorická cvičení, pohrají si s písmenky a číslicemi a budou pracovat s interaktivní tabulí.
– 27. 3. 2023 od 16.00 hodin se uskuteční Sportovní odpoledne. Děti, které k nám přijdou, si zahrají různé pohybové a míčové hry, zacvičí si a zasoutěží v naší tělocvičně. Pro rodiče předškoláků je v tomto čase připravena beseda se speciálním pedagogem z pedagogicko-psychologické poradny.

Těšíme se na vás při dalších setkáních a zveme všechny budoucí školáky a jejich rodiče i na den otevřených dveří v úterý 21. 3. 2023 od 10.00 do 16.00 hodin.

A jestli se ještě rozmýšlíte a nevíte, zda jít v září do školy, v následujícím školním roce 2023/24, tj. od 1. 9. 2023 nabízíme předškolákům přípravnou třídu. Do přípravné třídy mohou nastoupit předškoláci, kterým potvrdí tuto docházku PPP nebo SPC. Kapacita přípravné třídy je minimálně 10 a maximálně 15 dětí. V tuto chvíli již přijímáme předběžné přihlášky.

Mgr. Jana KvídováPředchozí článekZe života žáků na 2. ZŠ Dobříš
Další článekZprávy ze Základní školy Dobříš, Komenského nám. 35