Prázdniny v NZDM TerénV týdnu od 20. do 24. července proběhl v NZDM Terén příměstský tábor, kterého se letos účastnilo 12 dětí. V pondělí ráno jsme se v klubu sešli před 8. hod., abychom se seznámili a společně pak vyrazili pěkně po svých do Holšin. Po náročném výkonu jsme se odměnili bowlingem a k obědu opekli buřty. V nohách máme po prvním dni 20 758 kroků. V úterý jsme si vyrobili trička a před obědem vyrazili na hřiště, kde jsme se trochu vyřádili. A protože nejsme žádné bačkory, odpoledne jsme vyrazili na další pěší výlet. Autobus nás popovezl na Hradec a odtud jsme se přes Knížecí studánky vraceli na Dobříš. Dnes za sebou máme něco přes 13 km. Cestu jsme si krátili hraním binga v přírodě – museli jsme koukat kolem sebe, abychom zahlédli berušku, motýla, mrak a jiné. Nerozhodil nás ani déšť, který nás cestou přepadl. A protože jsme to všichni krásně zvládli, odměnili jsme se na Dobříši točenou zmrzlinou. Ve středu jsme vyrazili do aquaparku v Hořovicích, rekordy v počtu kroků netrháme, máme jich „jen“ 10 158, ALE i tak jsme unavení (řádění ve vodě dá také pěkně zabrat). Čtvrtek byl ve znamení adrenalinu – nejprve cesta metrem (roušky a dezinfekce s sebou) a poté návštěva lanového parku. Museli jsme spolupracovat víc než jindy, abychom pomohli Bystroočkovi odhalit zloducha a následně jsme získali průkaz detektiva. Na překážkách jsme se museli spolehnout na pomoc druhých. Bavili jsme se o důvěře a spolupráci. Prověřili jsme týmovou souhru i naši zručnost.Za skvěle odvedenou práci jsme byli odměněni návštěvou kina. No a pátek byl již relaxační. Dopolední tvoření a zábava na hřišti, po obědě na zmrzlinu a po zmrzlině? Ze Lhotky u Obořiště pěšky na Budínek na minigolf – cestou pár her a zpět za rodiči autobusem. No a protože vás to baví a rodiče se ptají na příští léto, budeme se těšit opět za rok!

V rámci informační kampaně Týden nízkoprahových klubů, letos již s pořadovým číslem 14, bychom vás tímto rádi pozvali na Den otevřených dveří NZDM Terén, který se uskuteční v úterý 22. září 2020. Do klubu se můžete přijít podívat v čase od 8.00 do 18.00 hod., sídlíme na adrese: Jáchymovská 1869, Dobříš. Máte tak jedinečnou možnost poznat službu, pracovnice klubu a vyzkoušet si některou ze společenských her či jinou aktivitu, které služba nabízí.

Otevírací doba zůstává i nadále nezměněna: v pondělí, úterý a čtvrtek jsme tady pro vás/vaše děti od 12.00 do 18.00 hod., ve středu pak od 14.00 do 16.00 hod.

Aktuální informace o dění v klubu naleznete na našem facebooku: Nízkoprahový klub Terén a na instagramu: klub_teren.

Za podporu děkujeme městu Dobříš, Ministerstvu práce a sociálních věcí, Středočeskému kraji a MAS Brdy–Vltava.

Tým NZDM TerénPředchozí článekNabídka odborného poradenství
Další článekRekvalifikace zdarma