Peter Nagy vystoupí v květnu na DobříšiTradiční dobříšský koncert, kam vždy míří hudební hvězdy, má i letos pokračování. Na Dobříš zavítá ze Slovenska Peter Nagy, který s kapelou Indigo 31. května rozproudí dobříšskou sportovní halu.

Před 2 lety se na zámku Dobříš konal koncert Lucie Bílé, který byl vyprodaný do posledního místa. Minulý rok to byla Hanka Zagorová, která též vyprodala prostory, tehdy ale Kopáčkova dvora. A letošní ročník se přesouvá zase o kus dál. Peter Nagy vystoupí totiž v nově zrekonstruované dobříšské hale.
„Po Lucii Bílé a Hance Zagorové jsme chtěli do Dobříše přivést někoho, kdo nejen v Dobříši, ale v tomto regionu dlouho nebyl. Nakonec padla volba na Petra Nagye, který sice už v Dobříši hrál, ale to před několika desítkami let. Věřím, že to Dobříšáci ocení, a věřím, že jeho hity rozezvučí krásně zrekonstruovanou sportovní halu,“ uvedl za VDN Promo Petr Větrovský.
Dobříšáci se tak mohou těšit, že uslyší naživo hity jako Kristinka, Aj tak sme stále frajeri, Sme svoji a mnoho dalších. „Jsme rádi, že se nám po dlouhém jednání podařilo pana Nagye na Dobříš přivézt. Věřím, že to bude opět pro Dobříš velká událost,“ dodala Jitka Doubravová.
Prodej vstupenek na koncert je v plném proudu. Zbývá jich posledních sto padesát kusů. Zakoupit je můžete v Infocentru města Dobříše nebo v síti Ticketstream. Ceny startují na 490 Kč.

Jitka Doubravová

Reklama

Předchozí článekDobříšské listy – květen 2018
Další článekCo bude se skateparkem?