Peříčkový týden bude i letos na DobříšiPeříčkový týden je celorepubliková sbírková akce Nadace pro rozvoj občanské společnosti Pomozte dětem, která proběhne v letošním roce v týdnu od 27. března do 1. dubna a bude probíhat i na Dobříši.

Pomozte dětem pomáhá nám a podporuje náš projekt Samostatně do života, a tak jsme se rozhodli, že na oplátku pomůžeme i my Kuřeti s jeho kasičkami na Dobříši.

V týdnu od pondělí 27. 3. do soboty 1. 4. tak vyrazí do ulic měst po celé České republice dobrovolníci oblečení do žlutých triček s logem Kuřete a České televize. Za minimální příspěvek 50 Kč do kasičky si od nich můžete pořídit originální peříčkovou brož, za nižší příspěvky jiné propagační materiály. Dobrovolníky z řad studentu Gymnázia Karla Čapka Dobříš s kasičkou a ve žlutém tričku budete moci potkat i v ulicích Dobříše, ale přispět do kasičky bude možné i u našich milých sbírkových pomocníků – v květinářství Letizia, v Aerobik studiu Orel Dobříš, ve Skřítkově – dětském světe zábavy, a v potravinách Bedřich.
Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.

Dětský domov KorkyněPředchozí článekBudoucnost Základní umělecké školy v Dobříši?
Další článekKultura – březen