Pečovatelská služba města Dobříše má skvělý tým lidíTým pečovatelek a jeden pečovatel vám rádi a ochotně pomohou s péčí o vás, vaše nejbližší, aby mohli co nejdéle zůstat ve svém domácím prostředí. Staří lidé jsou zvyklí na svůj byt, dům, pojí je k němu spousta vzpomínek, zážitků. Možná jste v tom prostředí vyrostli. Snažme se pro své rodiče a prarodiče zajistit i na stáří prostředí, které znají, kde se dobře orientují a kde se cítí dobře. S pomocí, kterou vám nabízíme, to je možné.
Pečovatelská služba nabízí pomoc osobám všech věkových kategorii s pohybovým, tělesným či zdravotním postižením, po úraze, v době rekonvalescence, při vážném onemocnění.
Neváhejte se na nás obrátit, i rada a drobná pomoc vám i vašim rodičům a prarodičům může velmi ulehčit rozhodování, co dál (zda zajistit péči v době rekonvalescence či během přechodného zhoršení zdravotního stavu).

Kontaktujte nás: www.psdobris.cz, info@psdobris, 771 225 647.

Jak to celé proběhne: Zavoláte nebo přijdete, budete mít otázky, které vám rádi zodpovíme.
Domluvíme se na prvotním kontaktu se sociální pracovnicí, která s vámi a vaším potřebným rodinným příslušníkem povede rozhovor, takzvané sociální šetření, kde si domluvíte rozsah potřebné péče. Na základě závěrů šetření vás navštíví koordinátorka nebo ředitelka PS a váš budoucí klíčový pečovatel, člověk, který k vám bude převážně docházet. Službu je po proběhlém šetření možné nastavit téměř okamžitě.
Potřebujete půjčit kompenzační pomůcky, vozík, sedačku do vany? Ano, i s tím vám umíme pomoci, popřípadě poradit.
Novou službou je denní stacionář Kratochvíle, o kterém jsme psali v minulém čísle DL.
Jsme připraveni vám pomoci, těšíme se na setkání.

Jménem kolektivu pracovníků PS a DS
Dáša Mášová, ředitelka


Poděkování naší paní ředitelce za práci pro domov s pečovatelskou službu

Za krátkou dobu ve funkci se paní Dagmar Mášové podařilo spoustu dobrých věcí pro klienty našeho domova. Chtěli bychom jí tedy touto cestou za její práci a její osobní přístup ke klientům velmi poděkovat. Vždy si na nás najde čas, není problém za ní přijít přímo do kanceláře a cokoli řešit, ráda pomůže, popovídá si, poradí a hlavně vyřeší.
Velkou radost nám například udělala vánoční výzdobou. Sama vyzdobila náš dům a zajistila vánoční osvětlení na stromě v naší blízkosti. Zdánlivá maličkost tady pro nás všechny znamenala víc než pro jiné. Velké díky jí chceme vzdát také za zorganizování cestovatelských besed, které jsou velmi pěkně připravené a my už se teď těšíme na další.
Paní ředitelka je tady s námi každý den mnohdy do pozdních večerních hodin a nikdy pro ni není nic žádný problém. Pracuje na 150 %, a hlavně s námi vždy jedná s klidem, s laskavostí a rozhodně pracuje nad rámec svých povinností. Je nápaditá a přináší nám mnoho dobrého.

Za její ochotu a práci děkují klienti domovaPředchozí článekDo našeho týmu hledáme sociálního pracovníka
Další článekNovinky z MAS Brdy–Vltava