Pastorační centrum sv. Tomáše Římskokatolická farnost DobříšSrdečně zveme na výstavu MEZI NEBEM A ZEMÍ /fotografie z peruánských And/ Jiří Lindner. Výstava se koná v Pastoračním centru sv. Tomáše v Dobříši a potrvá do 12. října 2017.
V neděli 29. 10. od 15.00 se uskuteční „Modlitba za zemřelé“ – na hřbitově v Dobříši, při níž můžeme v modlitbě společně poděkovat za svoje blízké, kteří nás předešli na věčnost.

Výuka náboženství ve školním roce 2017/2018

Vážení rodiče,
chtěli byste, aby se vaše děti dozvěděly něco o křesťanství, poznaly moudrost Bible a přitom byly v dobré partě kamarádů? Pak jsou tu pro ně pravidelná setkání v Pastoračním centru sv. Tomáše v Dobříši (Na Nábřeží 1650).
Pro menší děti jsou připravena Klubíčka, která navštěvují děti od 4 do 6 let. Společně si povídáme o Bohu, zpíváme, hrajeme si, kreslíme nebo vyrábíme. Důraz je kladen také na vytváření společenství dětí a na posilování dobrých vztahů mezi nimi. Školní děti jsou vedené k poznávání života s Bohem skrze biblické příběhy, svátky, slavnosti a náboženské symboly. Při hodinách nechybí hry, kvízy a různé zajímavosti. Středoškoláci budou v tomto roce diskutovat nad aktuálními tématy.
Pokud byste měli o výuku zájem, upřesnění data a rozpis skupinek podle věku najdete na webových stránkách farnosti: www.farnostdobris.cz. Bližší informace vám můžeme sdělit také telefonicky na tel. 602 308 881 (kancelář).

Ing. Ludmila Musilová, Pastorační centrum sv. Tomáše
a Římskokatolická farnost DobříšPředchozí článekTvořivé odpoledne v Muzeu hraček Dobříš na zámku
Další článekHistorie Židů v Čechách a na Moravě