Nový rezervační systém pro městská sportoviště  Společnost DOKAS Dobříš, s. r. o., která je mimo jiné také správcem sportovišť města, spustila nový rezervační systém těchto zařízení.

  Online rezervační systém pro sportoviště města Dobříš nově funguje přes webové stránky společnosti a najdete ho v sekci sport na adrese www.dokas.cz.

  Zájemcům o rezervaci místa pro své sportovní aktivity nabízí jednoduchou možnost, jak si zamluvit volné místo v multifunkční sportovní hale, v sauně, na hřišti pro beach volejbal nebo nohejbal. Systém brzy nabídne také rezervaci ledové plochy zimního stadionu.

  „Nový rezervační systém je jednoduchý, přehledný a nabízí možnost rezervace sportovních zařízení města všem online z pohodlí domova. Jedná se o první z kroků propagace doposud málo využívaných sportovišť. Jako další v řadě bude následovat web společnosti Dokas, kde se zaměříme především na prezentaci sportovišť, ale i zpřehlednění dalších nabízených služeb a propojení se stránkami města Dobříš,“ říká k novému rezervačnímu systému jednatel Dokasu Adam Šauer.  Předchozí článekTurnajová sezóna mladších žáků se uzavírala v Dobříši
  Další článekAerobik studio Orel Dobříš: Podzimní závodní sezóna zahájena