Aerobik studio Orel Dobříš: Podzimní závodní sezóna zahájena

V září měly naše závodní týmy napilno a trénovaly na podzimní závodní sezónu. První víkend v říjnu se prvních podzimních závodů v Praze zúčastnil tým juniorek se sestavou „Ženy v běhu“, se kterou vybojovaly naše holky zlato. Tým kadetek se sestavou „Just married“ se umístil na čtvrtém místě. Moc všem gratulujeme. Doufáme, že další závody budou stejně úspěšné. Čekají nás závody Bohemia Aerobic Tour 17. 11. v Jičíně, kde se představí i naše mladší závodnice, a to tým benjamínků a děti step. Další závody jsou naplánované na 28.–29. 11. v Praze. I když byly v říjnu omezené možnosti trénování, přesto doufáme, že naše týmy budou na stupních vítězů.

Přestože byla orlovna zavřená, tak náš tým nezahálel. Po ukončení spolupráce s naší dlouholetou lektorkou spinningu jsme měli nelehký úkol najít adekvátní náhradu. Podařilo se.
    Naše lekce povede zkušený lektor. Těšíme se na spolupráci a přejeme mu, aby se mu v dámském kolektivu lektorek líbilo a měl mnoho spokojených klientů.

Všem v současné době přejeme pevné zdraví, pozitivní mysl a především nezapomínejte ani v těchto dnech na aktivní pohyb, protože endorfiny se dají vyplavovat nejen v tělocvičně! Aktuální informace o provozu studia naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním FacebookuInstagramu.