Jiří Hladovec: Konec Švandy aneb Hvězda padá z Mostu – 18. 10.Novou autorskou hru, černou komedii, u které se někdy nedá smát, uvádí DS Křoví.
A o čem tato hra je? O herci Standovi Dudkovi, kterému je oblastní divadlo těsné a jde hledat štěstí do světa. Co na to jeho žena Dorotka, jeho manažer nebo jeho skoro máma paní Tylová? A co na to bulvár? A co na to režisérka? To vše se dozvíte, pokud vydržíte do konce. Hra Konec Švandy (Standy) je velmi volně inspirována Strakonickým dudákem (J. K. Tyl). Rychlé střihy ze života Standy Dudka svérázně režíruje Dana Radová a atmosféru podkresluje skvělá hudba Honzy Ponocného a jeho Cirkusu Ponorka.

Křoví je spolek nadšených ochotnic a ochotníků z Prahy-západ, Mníšku pod Brdy i Prahy. Po kočovných téměř patnácti letech zakotvili a hostují v KS U Koruny v Radotíně.

Společenský sál KD, čtvrtek 18. října 2017 od 19.30 hod. Vstupné: 120 Kč. Předprodej vstupenek v Informačním středisku Dobříš, tel.: 318 523 422.Předchozí článekSlet bubeníků – DARK SIDE OF THE GROOVE – 13. 10.
Další článekBedřiška Uždilová OBRAZY – vernisáž výstavy – 19.10.