Jaro v Aerobik studiu Orel Dobříš  Začátkem března už to byl rok, co jsme naše studio museli poprvé nedobrovolně uzavřít. Asi nikoho by v té době nenapadlo, že to bude za rok vypadat úplně stejně.

  Přesto ani v této době nezahálíme a snažíme se být stále aktivní a vylepšujeme, co se dá, aby se nám dobře cvičilo, až se do orlovny zase všichni vrátíme. Stále jsme se všemi našimi příznivci ve spojení na našich sociálních sítích prostřednictvím facebooku, instagramu, a i na našich nových, vylepšených webových stránkách.

  Kromě zcela nových webových stránek jsme za ten rok stihli vymalovat celou orlovnu, vybavili jsme tělocvičny o nové cvičební pomůcky a zmodernizovali venkovní sklad.
  Se závodními oddíly se setkáváme každý týden při on-line trénincích, které jsou důležité pro zachování kondice našich závodnic i pro sociální kontakt mezi děvčaty. Trénink v tělocvičně je jistě náročnější a těžko se dá nahradit, ale nyní jinou možnost nemáme. Trenérky se pokaždé střídají, aby bylo cvičení pestré.

  Všichni vyhlížíme lepší zítřky a těšíme se, až vám budeme na tomto místě sdělovat nové zážitky a události.

  A nezapomeňte, cvičení způsobuje zdraví a radost!

  Aktuální informace o provozu studia naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku a instagramu.

  Tým ASOD

  Reklama

  Předchozí článekVHS Dobříš připravuje užitkový vodovod pro město a zavádí „chytré“ technologie
  Další článekFit senior v Dobříši on-line