ENERGON běh: Závody pro děti, dospělé i kočárky!Už v sobotu 4. července 2020 se v Dobříši uskuteční velký běžecký závod, který je součástí seriálu závodů Brdského běžeckého poháru.
Kromě klasických závodních kategorií se můžete těšit i na bohatý doprovodný program a krásné ceny. Připraveny jsou dětské běžecké závody, oblíbený fitness běh pro ženy na 5 km, samozřejmě nechybí hlavní závod na 10 km, ani kategorie štafet pro čtyřčlenné týmy. Hlavní trasa vede příjemným lesním terénem a je řešena 2,5km okruhem. Klasické běhy navíc doplní originální závody s kočárky v rychlé chůzi na 100 metrů.

Organizátoři závodů si zakládají na profesionální přípravě, organizaci závodů a mimo to také na bohatém doprovodném programu. Pro děti bude připravena zábava, malování na obličej, skákací hra i další aktivity. Chybět nebude ani zdravé i nezdravé občerstvení a teplé i studené nápoje nebo zmrzlina.

Přihlašovat se můžete do poslední chvíle na webu Brdského poháru (www.brdskypohar.cz). POZOR! Děti mají start zdarma a pro nejmenší kategorie budou připraveny krásné medaile za účast. Více informací u facebookové události Energon běh nebo na www.energonbeh.cz.Předchozí článekZE ZÁMKU A PODZÁMČÍ…
Další článek„Automobilisté Olga a Karel“: nová expozice v původní prvorepublikové garáži Památníku Karla Čapka