Dobříšští muzikanti na rozhledně ŠtěpánkaJiž po sedmé se vydal Dobříšský pokleslý orchestr lidových nástrojů vystoupit na tradiční Štěpánův jarmark. Toto jedinečné hudební uskupení si užívá každé své vystoupení naplno a jeho členové už se těší opět i mezi Dobříšáky.

V sobotu 14. 8. vystoupila dobříšská kapela se svými lidovými nástroji u rozhledny Štěpánka v Příchovicích. Svým vystoupením dobříšští muzikanti přispěli k dobré náladě stovek návštěvníků a zpestřili krásnou atmosféru akce v nádherném horském prostředí. Svou hudbou chtějí předávat posluchačům hlavně radost do života a po dlouhé době se těší i na další akce…

„Jako Pokleslíci jezdíme na Štěpánku už sedm let. Vystupujeme tady jako vyslanci panství Colloredo-Mannsfeldů a hosté panství Rohanů a Harrachů. Je to pro nás tradice, čest a velká radost. Zvláště letos, po tak dlouhé době, kdy jsme nemohli pořádně veřejně vystupovat, si hraní venku ohromně užíváme. Opět jsme spolu, opět jsme mezi lidmi a hrajeme. Těšíme se, že na podzim se uvidíme i s Dobříšáky třeba na trzích nebo při jiných akcích a zase si spolu zazpíváme, zatančíme, zaradujeme se,“ říká za dobříšské Pokleslíky Petr Jandura a všechny vás zdraví.

Zpracovala DH

Reklama

Předchozí článekDobříšské listy – září 2021
Další článekSlušný člověk na Strži