Dobříš zve na cyklovyjížďku pro rodiny: Kolem kolem DobříšeMěsto Dobříš srdečně zve všechny obyvatele a návštěvníky na rodinnou cyklovyjížďku, která se uskuteční ve středu 15. května 2024.

Tato akce je součástí projektu „Dobříš – Zdravé město a místní Agenda 21“ a jejím cílem je podpořit aktivní životní styl a zviditelnit krásy blízkého okolí Dobříše.

Start akce je naplánován na 17.00 před radnicí, kde na všechny účastníky čeká nenáročná trasa dlouhá cca 12 km. V cíli bude pro všechny připraveno lehké občerstvení.

„Tato jarní vyjížďka se koná již po čtvrté. Velmi mě těší, že se sejdou jak nadšené děti, tak se přidávají rodiče i senioři. Všichni se kousek projedeme na kolech ke studánce Livia. V klidném tempu je vždy příležitost si popovídat. Pohyb potřebujeme všichni. Přidejte se letos i vy. Pokud nemáte kolo, lze si jej půjčit v městském Informačním centru,” zve starosta Svoboda.

Akce je podpořena Národní sítí Zdravých měst ČR a místní Agendou 21. V případě nepříznivého počasí budou bližší informace o akci uveřejněny na stránkách města.

Šárka Krůtová, DiS., koordinátorka projektu
Dobříš – Zdravé město a místní Agenda 21Předchozí článekDaně z nemovitostí znovu na stole
Další článekUPOZORNĚNÍ na dopravní omezení v Dobříši