Dětský klub v Dobříši. Zajistíme bohatý program, vyzvednutí ze školy i odvedení na kroužekV dobříšském centru Farní charity Starý Knín v Pražské ulici 271 nabízíme alternativu ke školní družině. Dětský klub je financován z evropského fondu pro zaměstnanost a je určen pro děti docházející na 1. stupeň ZŠ, jejichž rodiče pracují, studují, jsou na úřadu práce nebo v rekvalifikaci. V dětském klubu se platí malý poplatek za pitný režim, jinak je zcela zdarma. Je otevřen od 13 do 18 hod. každý den a má kapacitu 12 dětí.

O děti se starají dvě kvalifikované pečovatelky. Děti zde čeká bohatý program, poznají nové kamarády, zážitky, hry, naučí se něco nového. Děti si zde mohou udělat i přípravu do školy. Jednou za 14 dní je čeká animační aktivita, například ukázka různých cvičení, nových výtvarných technik, jízda na koni…

Děti mohou docházet do klubu na celou otevírací dobu nebo po určitou dobu podle individuální domluvy, mezi kroužky atd. Pečovatelky mohou děti vyzvednout ze školy a dovést do klubu nebo i dovést na kroužky. Vše lze domluvit individuálně podle vašich požadavků. V případě zájmu prosím kontaktujte paní Hanu Mačkovou, tel.: 724 963 158, e-mail: mackova.hanka@centrum.cz nebo paní Danu Čermákovou, tel.: 606 487 322.

Ivana Kropáčková

Zdroj foto: PixabayPředchozí článekPozvání (nejen) na zahradní slavnost. Pobavíte se a můžete najít i pomoc
Další článekVladimír Větrovský – Řez plátnem – vernisáž výstavy 13. 9.