Dagmar Mášová: Poděkování Dobříšákům a rozloučení s funkcí místostarostkyVážení a milí sousedé,
velice vám všem děkuji za hlasy, které mě posunuly mezi vítězné kandidáty letošních komunálních voleb v Dobříši. I přes tento výsledek, kterého si nesmírně vážím a moc pro mě osobně znamená, v pozici místostarostky v našem městě končím.

Plně respektuji povolební dohody – dohodli jsme se, že se dohodneme. Vyjednávání nebyla jednoduchá, jelikož je to vždy o více lidech, o různých názorech, vzájemné tolerantnosti a ústupcích. Proto přicházejí i v našem městě nevyhnutelné změny.
Bylo mi opravdu ctí pracovat pro Dobříš. Za celé čtyři roky jsem měla velmi pestrou a bohatou agendu, řešila spoustu různých a naprosto různorodých věcí a poznala mnoho zajímavých lidí.
V uplynulých letech se nám všem rychle měnil dosavadní klidný život, všichni si dobře pamatujeme, co se dělo… Na pozici místostarostky si opravdu nemůžete dělat co chcete, jak se možná někteří mylně domnívají. A na malém městě, kde jste neustále na očích, je to logicky ještě těžší.
Děkuji všem, se kterými jsem se pracovně i osobně setkala a poznala jejich práci. Svým rozloučením a odchodem z vedení radnice nechci nikoho dojímat, život jde dál. Nicméně přiznávám, že to pro mě není jednoduché. Ráda bych zdůraznila, že ne proto, že bych lpěla na funkci, ale jednoduše proto, že jsem prací pro své rodné město poslední čtyři roky žila a intenzivně je prožila také mezi vámi.
Tím, že nebudu v úzkém vedení města, se však nic nemění na tom, že se na mě můžete dál s důvěrou obracet.

Moc bych si pro nás, obyvatele Dobříše, přála, abychom všichni zvolení zastupitelé dodrželi své předvolební sliby o vzájemné spolupráci. Jsme opravdu malé městečko, většinou se známe, naše děti chodí společně do škol, na kroužky, potkáváme se na trzích, v obchodech, v restauracích, v kulturáku nebo v lese, a proto je pro nás vzájemná důvěra a spolupráce tolik důležitá.

Dagmar Mášová

Reklama

Předchozí článekÚvodní slovo nové místostarostky města Dobříše
Další článekJak vidí členové Zastupitelstva města Dobříše práci v prvním roce svého funkčního období?