Aerobik studio Orel Dobříš má mistryně republiky

V červnu jsme s našimi závodními týmy zakončili první polovinu letošní závodní sezóny, která vrcholila Mistrovstvím ČR ve II. výkonnostní třídě gymnastického aerobiku a finálovým závodem ligového závodu Žij pohybem.

V sobotu 4. 6. na závodech v černošické hale Věry Čáslavské náš juniorský tým s názvem Muse of Rock získal titul mistryň republiky ve II. VT v kategorii step aerobik 14,1 a více let. Mladší týmy juniorek a kadetek si ze stejných závodů odvezly titul vicemistryň a bronzovou medaili vybojoval tým dětí.

Neméně úspěšní jsme byli i ve finálovém závodu „Žij pohybem“ v sobotu 11. 6., kde se náš tým dětí 8–10 let stal se skladbou Belly Dance celkovým vítězem ligy a dovezl nám do orlovny zasloužený pohár. Ve stejný den vybojoval i náš taneční tým Áquilas ve finálovém republikovém závodu Česko se hýbe v Mladé Boleslavi krásné stříbrné medaile. Naše nejmladší závodnice ze sportovní přípravky si ze svých dvou premiérových závodů přivezly krásné stříbrné medaile. Rostou nám z nich skvělé závodnice.
    Všem závodnicím, trenérkám i rodičům přejeme v létě zasloužený odpočinek od soutěží a těšíme se, že se opět v plné síle sejedeme na letním srpnovém soustředění v RS Štědronín u Zvíkova.

I když dětem již začaly prázdniny, u nás ve studiu cvičíme neustále. Na začátku a na konci prázdnin se sejdeme při oblíbených prázdninových Sport campech pro děti. Jednou týdně, každý pátek v 10.00, pořádáme cvičení pro batolátka, i rozvrh pro dospělé je velmi pestrý. A tak se těšíme, že si k nám o prázdninách přijdete zacvičit.

Přejeme všem krásné léto plné pohody a krásných zážitků.
    Aktuální informace o provozu naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku a instagramu.

Tým ASOD

Předchozí článekOK Dobříš má ve svých řadách novou mistryni ČR na krátké trati v orientačním běhu a oslavilo úspěch dobříšských studentů na finále přeboru škol v Prostějově