Zprávičky z naší MŠ a Velikonoční jarmarkVítáme Vás u prvních jarních zpráviček z naší školičky.
Tento měsíc jsme pozvali do naší školky speciální pedagožky a rodiče měli možnost přihlásit své předškoláky na screening, při kterém došlo k objektivnímu posouzení jejich připravenosti do školy. Se zájmem této možnosti využili.

8. března jsme se zúčastnili v KD v Dobříši muzikálu Princezna Konvalinka.
Předškolákům chceme jejich přestup do základní školy co nejvíce ulehčit, a proto 14. a 15. 3. jsme se zúčastnili vyučování v 1. třídě ZŠ, kam od září nastoupí. Pro děti to byla zajímavá zkušenost. Už teď se někteří z nich těší, až zasednou do školních lavic také.
V březnu, měsíci knihy, jsme nezapomněli navštívit ani huťskou knihovnu. Děti čtení paní knihovnice se zájmem poslouchaly.

Společně už nacvičujeme a vyrábíme na Velikonoční jarmark, který se bude konat 6. 4. v 16.00 hod. na zahradě MŠ. Tímto bychom Vás na něj rádi srdečně pozvali. Snažíme se nemyslet jen na sebe, a proto u nás 26. 4. od 8 hodin proběhne sběr starého papíru.
Kdo by měl zájem podívat se do naší školky, bude mít možnost 25. 4. od 14 do 16 hodin při Dni otevřených dveří. Zápis do mateřské školy bude probíhat 2. 5. od 14 do 17 hodin. Od dubna také zahajujeme plavecký výcvik v příbramském bazénu, na což už se moc těšíme a také nevynecháme v dubnu lední revue.
Přejeme Vám mnoho slunečných dní a voňavé jaro!

Kolektiv MŠ Stará Huť

Pozvánka na Velikonoční jarmark,

který se koná 6. dubna 2017 od 16 h. na zahradě mateřské školky.Předchozí článekKlub důchodců
Další článekNa Den Země Naučnou stezkou Karla Čapka s dětmi v nosítkách, šátcích i po vlastních nožkách