Zdravíme z Dobříšku!Stále nám není umožněno otevřít, proto jsme veškeré síly vrhli do nových akcí a her, které lze realizovat i při restrikcích. Pokud čtete tyto listy v den jejich vydání, máte ještě šanci se účastnit naší pohádkové stezky Hon na čarodějnice. Otestujte si své znalosti o pohádkových čarodějnicích z oblíbených filmů a pohádek a získejte odměnu! Starším dětem, které mají pro strach uděláno, navrhujeme stezku realizovat při setmění.

První máj je krásný čas plný lásky, rozkvetlých třešňových květů a pohody. Oslavte ho s námi v rámci akce Srdečný První máj! Vyrobíme si každý vlastní papírové srdíčko a spolu s věnováním ho vyvěsíme celému světu na odiv! Dobře, možná ne celému světu, ale Dobříš není malé město 😉 .Více informací o akci na stránkách www.dobrisek.cz.

Den matek vychází na 9. května a my pro vás připravili soutěž pro zpříjemnění rodinných chvil. Individuální, ale o to krásnější akce, která může probíhat za dveřmi každého domova, to je Deníček maminky.

Veškeré informace k akcím naleznete na našich stránkách www.dobrisek.cz a našem FB www.facebook.com/dobrisek.

Stále nám také běží mnoho on-line kurzů, například další cyklus Předporodního kurzu s porodní asistentkou s dotací města Dobříše startuje 5. 5. 2021, dále stále běží i Malování pro seniory, Tvůrčí psaní, Talentová přípravka, Předškolák, Práce na PC pro seniory, Keramika pro děti, Keramika pro dospělé a jazykové kurzy Francouzština a Angličtina pro dospělé a dále také Němčina pro děti.

V rámci příměstských táborů v tuto chvíli na některých turnusech máme téměř obsazeno, doporučujeme s případnou registrací neváhat. Vypadá to, že tábory bude možné realizovat, i přesto nabízíme 100% garanci vrácení peněz v případě, že by vládní opatření realizaci táborů zakázala. Děti zažijí skvělé dobrodružství v rámci našich turnusů: Řemeslný tábor, Cesta za dobrodružstvím, Můj první tábor, Kouzelný svět, Malý velký kutil, Letem světem s mistrem Paletou a Vesmírné putování s Malým princem.

A pšt, 1. června připravujeme venkovní piknikovou akci na Den dětí plnou her, zábavy a dobrot!

Srdečně zdraví tým
RC Dobříšek!

 

Reklama

Předchozí článekZákladní škola Dobříš, Komenského nám. 35: Co se děje u nás ve škole
Další článekGymnastika Dobříš a připravené letní aktivity 2021