Vyzkoušejte zdarma dětské kurzy v Aerobik studiu Orel Dobříš!  Během září jsme v orlovně zahájili již 17. sezonu a pro děti od 3 měsíců věku jsme otevřeli mnoho sportovních kurzů.

  Pokud mají děti čas a chuť, mohou se stále přidat do našich kurzů i během října, kdy si mohou přijít vyzkoušet první lekci k nám do orlovny zcela ZDARMA! Nabízíme širokou škálu tanečních, gymnastických a všestranných kurzů pro holky a kluky. Již v říjnu se naše závodní týmy chystají na odloženou závodní sezónu, kterou odstartují první říjnový víkend v Praze.

  Novinky ze studia: Naše studio má od září novou provozní manažerku Hedviku Kloudovou, která již působí v orlovně řadu let jako lektorka dospělých kurzů. Přejeme jí, aby se jí s námi líbilo a aby zažívala pocit, že vlastně ani do práce nechodí.
  Pokud se chcete v této nelehké době odreagovat a přijít na jiné myšlenky, zveme vás na listopadový relaxační víkend s wellness a jógou v resortu Knížecí Rybník u Tábora.

  Podrobné informace naleznete na našich internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a také na oficiálním facebooku studia.

  Reklama

  Předchozí článekProgram zápasů MFK Dobříš – říjen
  Další článekTanec jsou skrytá slova