Vyhodnocení systému třídění odpadů

Ilustrační foto: www.pixabay.com


Vážení občané,
k 30. 9. 2020 skončilo období pro vyhodnocení slev na poplatku pro příští rok, takzvaný MESOH rok. Dovolujeme si vás touto cestou požádat o provedení kontroly vašeho odpadového účtu (přidělených EKO bodů a svezených odpadů) na stránkách www.mojeodpadky.cz, aby se předešlo případným nedorozuměním při platbě poplatku za odpady v roce 2021.

Na co je dobré se zaměřit?

1) Zkontrolujte si prosím v Inventuře stanoviště, zda máte uvedeny všechny osoby a zda všechny údaje jsou správné.
2) U domácností, které mají málo odpadů k třídění, se vyplatí vyplnit Odpadový dotazník a uvést v něm způsoby, jakými v dané domácnosti dochází ke snižování produkce odpadů. Díky tomu systém začne sledovat poměr mezi obslouženým objemem nádob a pytlů u tříděného a u směsného odpadu.
3) V sekci Nástěnka nebo v Hodnocení stanoviště je vhodné si zkontrolovat, zda máte načtené všechny svezené pytle či popelnice.

Pro správný výpočet slevy je důležité, aby počty výsypů a počty zúčastněných osob v systému odpovídaly skutečnosti.

Jak se přihlásit do odpadového účtu?
Do odpadového úču se můžete přihlásit prostřednictvím webu www.mojeodpadky.cz a pomocí přihlašovacích údajů (LOGIN, HESLO – tyto údaje naleznete na archu s čárovými kódy, příp. získáte na městském úřadě).
V případě reklamací či jiných nejasností se na nás neváhejte obrátit prostřednictvím e-mailu rambouskova@mestodobris.cz nebo telefonu 318 533 384.
Reklamace budou probíhat do konce listopadu 2020.Předchozí článekVyužijte sběrný dvůr města!
Další článekInformace ze správy hřbitovů města Dobříš. Jak je to s hrobovými a urnovými místy na dobříšských hřbitovech?