Všichni na lyže!TRNKA se již potřetí vydala na lyžařský kurz do Pece pod Sněžkou. Počasí bylo sice mrazivé, ale pro lyžaře a jejich fotky přívětivé. Modrá obloha, blyštivý sníh, krásné západy slunce. Lyžování dopoledne i odpoledne, občas běžky, bazén, večer společné hry nebo třeba přednáška o různých alpských disciplínách. Hlavním cílem je ale posun v lyžařské technice, takže pracujeme i s videozáznamy našich žáků a ukazujeme, co mohou zlepšit. Děti jsou nadšené a s úsměvem na tváři zdolávají další a další výzvy, které jim zasněžený svah přináší. Děkujeme celému pedagogickému doprovodu za to, s jakou intenzitou, pozorností a péčí se našim žákům věnuje!

Mgr. Markéta Svobodová


Vzhůru na trnkovou taneční palubu!

Přidejte se k posádce lodi, která pluje v rytmu nejrůznějších tanců, a přijměte pozvání na III. benefiční ples pro TRNKU, který se uskuteční v sobotu 17. února 2024 od 19 hodin v dobříšské sokolovně. K tanci i poslechu bude hrát kapela Wocaties Band.

Čeká na vás večer s tancem na palubě, bohatou tombolou, honbou za pokladem a lahodným občerstvením v lodní kuchyni. Navíc se jakýkoli návštěvník může přihlásit do soutěže pro nejlepší námořnické nebo pirátské masky či kostýmy.
Předprodej vstupenek je již zahájen. Podrobné informace k nákupu vstupenek naleznete na FB spolku Trnkový květ a na webových stránkách a FB ZŠ TRNKA.

Výtěžek z benefičního plesu budeme směřovat především na splátky finančních závazků, které vznikly v prvních letech fungování naší školy a bez nichž bychom se dnes nemohli radovat z našich žáků.

Děkujeme všem dobrovolníkům za jejich čas a nasazení!

Zapsaný spolek Trnkový Květ a ZŠ TRNKA


Schůzka zájemců o přijetí do ZŠ TRNKA

Všechny zájemce o přijetí jejich dítěte do první třídy pro školní rok 2024/25 srdečně zveme na setkání, které se uskuteční v úterý 20. února 2024 v 17.00 v jídelně naší školy. Získáte základní informace o fungování a vizích naší školy, prostor bude i na vaše dotazy. Součástí schůzky bude také prohlídka školní budovy.
Zápis do ZŠ TRNKA se uskuteční v pátek 5. dubna 2024.

Mgr. Markéta SvobodováPředchozí článekZákladní škola Dobříš, Lidická 384
Další článekZprávy z 2. ZŠ Dobříš