Volná pracovní místa (nabídka práce) na dobříšském úřadu a v jeho organizacích

Městský úřad Dobříš aktuálně vyhlásil výběrová a konkurzní řízení na následující pracovní pozice:

Konkurzní řízení na obsazení pracovního místa ředitele 5. mateřské školy Dobříš

Požadavky:
• předpoklady pro výkon činnosti ředitele podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících, v platném znění
• znalost problematiky řízení školy a s tím souvisejících právních předpisů
• občanská a morální bezúhonnost
• dobrý zdravotní stav

Předpokládaný termín nástupu: 1. září 2022
Přihlášku s příslušnými doklady zašlete nebo doručte nejpozději do pondělí 19. dubna 2022 do 12.00 hod. (rozhodující je datum a hodina na razítku podatelny) na adresu zřizovatele školy: Město Dobříš, Mírové náměstí 119, 263 01 Dobříš, a obálku zřetelně označte heslem „Konkurzní řízení – 5. MŠ – NEOTVÍRAT“.

Konkurzní řízení na obsazení pracovního místa ředitele/ky Základní školy Dobříš, Lidická 384

Požadavky:

Přihlášku s příslušnými doklady zašlete nebo doručte nejpozději do pondělí 19. dubna 2022 do 12.00 hod. (rozhodující je datum a hodina na razítku podatelny) na adresu zřizovatele školy: Město Dobříš, Mírové náměstí 119, 263 01 Dobříš, a obálku zřetelně označte heslem „Konkurzní řízení – ZŠ Lidická – NEOTVÍRAT“.

Vyjádření paní ředitelky ZŠ Lidická k vyhlášenému konkurznímu řízení na její pozici a množícím se dotazům veřejnosti…

Rok s rokem se sešel a já jsem pomalu u konce svého šestiletého funkčního období. Na počátku jsem si říkala, že to bude dlouhý a velice náročný čas. A teď mohu hodnotit svou práci, jejíž hlavním cílem bylo udržet a přizpůsobit se novým požadavkům ve vzdělávání. Dobříšská škola pro žáky, kteří potřebují speciálně pedagogický přístup, je všem jistě známá. Snad mohu říci, že s pomocí kolegyň, zaměstnanců, ale i externích odborníků a našeho zřizovatele se záměr povedl: Zvýšila se důvěra rodičů v naše vzdělávání a odbornost, pozitivně jsme všichni přistupovali ke změnám ve velice těžkém dvouletému období covidu-19. Vězte, že ne vždy to bylo příjemné.
V letošním roce proběhne konkurzní řízení na pracovní místo ředitele Základní školy Dobříš, Lidická, z důvodu ukončení mého funkčního období. Já osobně budu velice dobře zvažovat, zda se do konkurzu přihlásím a pokusím se udržet a budovat školu, jejímž hlavním cílem je pomoci rodinám s dětmi se speciálními vzdělávacími potřebami a tyto děti připravit v maximální možné míře při vzájemné spolupráci mezi školou, rodinou, odborníky a dalšími lidmi do běžného života a uplatnění v naší společnosti.

Mgr. Eva Burešová, ředitelka školy

Výběrové řízení – pečovatel/pečovatelka – pro práci v terénu

Pečovatelská služba města Dobříše vypisuje výběrové řízení na pozici: Pečovatel/pečovatelka – pro práci v terénu.

Náplň práce:
• poskytování terénní pečovatelské služby
• péče o seniory, osoby se zdravotním postižením, s chronickým onemocněním a pomoc rodinám s dětmi v jejich domácím prostředí
• zajištění pomoci a podpory při běžných denních činnostech v domácnostech klientů (pomoc při jídle, hygieně, oblékání)
• doprovody klientů k lékařům, na nákupy atd.
• individuální plánování a vedení nezbytné dokumentace

Nabízíme:
• dobré platové podmínky
• 5 týdnů dovolené
• supervizní a metodickou podporu
• možnost využití zvýhodněného zaměstnaneckého Vodafone programu při získání pracovního poměru na dobu neurčitou
• stravenky, poukázky do lékárny
• přátelský pracovní kolektiv, vstřícný přístup vedení
• jistotu pracovního poměru ve stabilní, zavedené organizaci

Pokud vás tato pracovní pozice zaujala, zašlete nám prosím strukturovaný životopis a krátký motivační dopis na e-mail: info@psdobris.cz.
V případě dotazů kontaktujte prosím ředitelku Mgr. Lucii Přádovou na tel. č. 770 153 508.

Více informací k pracovním pozicím naleznete na webových stránkách města www.mestodobris.cz v rubrice Občan a úřad – Městský úřad – Volná pracovní místa (nabídka práce).

Zpracovala DH

Předchozí článekAktuální informace ke 4. výzvě kotlíkových dotací
Další článekJak ušetřit v příštím roce na odpadech