V září zase roztančíme děti v kulturním domě v Dobříši  Přijď taky objevit kouzlo Double Cookies. Tanec je komunikace beze slov a my už nějaký ten pátek rozdáváme radost jako Street dance taneční škola, a to nejen v Dobříši, ale i v dalších 8 městech. Ať už máš pěkně vytančené boty, nebo to jdeš zkusit poprvé, u nás tě přivítáme!
  Hledali jsme cestu bez soutěží i drahých kostýmů a jsme pyšní, že jsme ji našli. Učíme děti tancovat na písničky, které mají rády. Bavíme se a rosteme spolu, a to v kamarádském kolektivu už od roku 2014. Důležitější pro nás jsou a vždycky budou spokojené děti než medaile na krku. Milujeme tanec a pro každého z nás je to srdcovka.

  Tak co myslíš? Přijdeš?

  Jestli ještě váháš, přijď si to k nám zkusit nanečisto. První lekci máme zdarma a pak se samy děti mohou rozhodnout. Navštíví s námi svět tance a hudby, dobré nálady a přátel. Naučí se něco nového a třeba odemknou i svůj talent. U nás dává svět dětem smysl, ale to už uvidíte sami. S sebou do batohu přihoď flášu s vodou, tričko, tenisky a tepláky. Místo si ale určitě rezervuj na našem webu www.streetdobris.cz nebo zavolej 777 644 677, ať ti držíme flek.

  Tak jo, už se těšíme, v Dobříši rozžhavíme parket v pondělí 14. a 21. září 2020. Od 16.00 hod. přivítáme děti od 7 do 11 let. A od 17.00 hod. to s námi rozjedou starší děti (11–16 let).

  Za Double Cookies Julie Hejná  Předchozí článekProgram zápasů MFK Dobříš – září
  Další článekDOBŘÍŠSKÁ OSMIČKA se běží už 6. září 2020!