DOBŘÍŠSKÁ OSMIČKA se běží už 6. září 2020!  2. ročník běžeckého závodu s názvem Dobříšská osmička je tady! Vyhlášeny jsou opět dětské kategorie, fitness běh pro ženy, i hlavní závod a štafety na 8 km. Neseďte doma a přijďte si zaběhat do krásného prostředí zámeckého anglického parku!

  Tak jako v loňském roce se i letos tento závod uskuteční opět pod záštitou Sportovní akademie Dobříš a města Dobříš. Jeho hlavním organizátorem je však Filip Kahoun, který vás zve k účasti: „Přijďte si zaběhat. Vezměte děti, vezměte kamarády a neseďte doma s mobilem v ruce. Nebo prostě přijďte jen fandit a užít si atmosféru jedné pohodové sportovní akce.“
  V loňském roce se tohoto běhu účastnilo více jak 100 dětí a na start se postavilo neméně dospělých. Závod se nesl v úžasně přátelské atmosféře, ve kterou doufají jeho organizátoři i letos, a těší se na všechny malé i velké běžce.

  Běžecký závod Dobříšská osmička se uskuteční v neděli 6. září 2020 od 9.00 hod. v zámeckém anglickém parku a stejně jako loni je i letos součástí Brdského běžeckého poháru 2020.

  Více informací k závodu a jeho programu naleznete na webu města (www.mestodobris.cz) a také na stránkách Brdského poháru (www.brdskypohar.cz).

  Zpracováno redakcí

  Reklama

  Předchozí článekV září zase roztančíme děti v kulturním domě v Dobříši
  Další článekNejpestřejší nabídku sportovních kurzů pro děti najdete od září opět v Aerobik studiu Orel Dobříš