V Aerobik studiu Orel Dobříš odstartovala další sezóna  V září jsme v našem studiu zahájili již osmnáctou cvičební sezónu. Během týdne zápisů do dětských kurzů nás velmi příjemně překvapilo, kolik nových dětí se k nám přihlásilo a jak rychle se některé kurzy naplnily. Obzvlášť ty pro děti od jednoho roku do šesti let. Jsme za to moc rádi a po loňské zkušenosti, kdy jsme většinu školního roku museli mít zavřeno, to nebereme jako samozřejmost a moc si důvěry rodičů vážíme.

  Do všech dětských kurzů, kde jsou ještě volná místa, se můžou děti přihlašovat během celého října. První lekci je vždy možné vyzkoušet zcela nezávazně a zdarma. Koncem listopadu bychom rádi připravili tradiční vánoční exhibici ve sportovní hale na Dobříši. Chceme ukázat, čemu všemu se u nás děti učí, a naše závodní týmy se pochlubí novými choreografiemi na jarní závodní sezónu.
  Naše lektorské řady rozšířilo několik nových instruktorů pro děti i dospělé. Moc rádi jsme je přivítali a přejeme jim, aby se v orlovně cítili dobře a měli plno spokojených dětských či dospělých klientů.

  První víkend v listopadu si pojedeme trochu odpočinout na relaxační víkend s wellness a jógou, který již tradičně pořádáme nedaleko města Tábor. Pokud i vy cítíte, že potřebujete trochu zklidnit mysl a protáhnout kosti, ozvěte se nám a rádi vás na víkendu přivítáme.
  Veškeré informace a fotografie z běžného týdne v orlovně naleznete na našich internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a také na oficiálním facebooku či instagramu studia.

  Tým ASOD

  Reklama

  Předchozí článekDobříšská šelma opět vyšla na výbornou
  Další článekSdružení pro obnovu varhan v kostele Nejsv. Trojice v Dobříši