Úspěch Tomáše Krejčího a začátek letní tenisové sezóny 2023  Zimní tenisová sezóna je za námi a i letos přinesla spoustu úspěchů hráčů našeho klubu. O největší úspěch se postaral Tomáš Krejčí, který na začátku měsíce dubna zvítězil na mezinárodním turnaji v Chorvatsku a tímto vítězstvím se posunul na krásné 13. místo evropského žebříčku hráčů do 14 let.

  Během dubna se na dobříšských kurtech pomalu začal vracet život na venkovní dvorce. Proběhla příprava všech kurtů a celého areálu na letní sezónu 2023. Ta odstartovala posledním dubnovým víkendem mistrovskými utkáními družstev, které budou probíhat až do konce června. V průběhu letních měsíců máme připraveno spoustu akcí, na které se můžete přijít podívat nebo se jich přímo zúčastnit. Největší tenisovou akcí našeho klubu bude i v letošním roce mistrovství České republiky starších žákyň, které se bude konat v termínu 24.–29. července a přivítá 48 nejlepších hráček z celé republiky. Tento turnaj bude již tradičně zahájen slavnostním losováním v neděli 23. července a vyvrcholí velkým finálovým zápasem v sobotu 29. července 2023.

  Letní měsíce budou ve znamení již tradičních letních tenisových soustředění pro děti. Těchto soustředění se mohou účastnit i všechny děti, které mají zájem se s tenisem seznámit a vyzkoušet si ho.

  Další již tradiční akcí je Amatérská liga „profíků“, která je zaměřena na všechny, kteří si chtějí zahrát zápasy a pobavit se, a Týden v pohybu pro všechny děti. Současně se bude konat několik celostátních turnajů v různých věkových kategorií, na které se můžete přijít podívat a povzbudit naše hráče. Podrobné informace ke všem akcím můžete sledovat na našich webových stránkách a sociálních sítích.
  Přijďte se podívat na nejlepší český tenis, podpořit naše hráče, anebo si jen zahrát a dát si něco dobrého v naší tenisové kavárně.
  Těšíme se na vás.

  TenisCentrum Dobříš  Předchozí článekZahrádkáři z Dobříše žádají o finanční pomoc
  Další článekSporťácká neděle pro holky i kluky nabízí senzačně nabitý program