Sporťácká neděle pro holky i kluky nabízí senzačně nabitý programHolky, kluci! Přijďte si užít sportovní den, který bude plný zábavy a různých sportovních disciplín. Zasportujete si, užijete si prima neděli a určitě tu najdete i něco, co neznáte, ale chcete si vyzkoušet. Tak se s námi potkejte 14. května na Dobříši!

Sporťácká neděle nabídne dětem příležitost senzačně si zasportovat s kamarády a vyzkoušet si třeba i něco nového. Celý den se o děti postarají zkušené animátorky z Veselé rodiny a další úžasní trenéři, kteří jsou opravdoví profíci ve svém oboru.
Ráno začneme veselou rozcvičkou s Denčou. Se Světlanou využijeme dobříšskou horolezeckou stěnu. Na tenisových kurtech navštívíme Elišku a se Zuzkou si užijeme zase tanec. Na své si přijdou i fotbalisti a fotbalistky, na které se už teď těší Lukáš. Opičí dráhu připraví pro děti naše Nikča a kruhový trénink zase Anetka. Děti se mohou těšit i na trochu toho bojového umění a třešničkou dne bude profi gymnastický trénink s Danem, který je opravdovým mistrem tohoto sportu.
Pro děti bude samozřejmě zajištěn pitný režim, svačiny i oběd.

Sporťácká neděle se uskuteční 14. 5. 2023 od 9.00 do 17.00 hod. na Dobříši a holky i kluci ve věku od 5 do 12 let se rozhodně mají na co těšit. Místa se rychle plní, takže pokud máte zájem, neváhejte a rovnou se přihlaste přes e-mail: info@veselarodina.org, nebo u Denči na tel. čísle 731 619 667.
Více informací v aktualitách na wwww.veselarodina.org.

Těšíme se na vás!
Tým Veselých animátorů a trenérůPředchozí článekÚspěch Tomáše Krejčího a začátek letní tenisové sezóny 2023
Další článekSPOLEČENSKÁ KRONIKA