Trans Brdy z dílny seriálu Kolo pro život se přesouvá do Dobříše  25. července se všichni malí i velcí nadšenci cyklistiky opět sejdou na nejpopulárnějších závodech horských kol pro veřejnost, tentokráte při příležitosti čtvrté akce sezony – závodu Trans Brdy. Dobříš se tak stává novým útočištěm, kde své místo najde také celé zázemí závodu. Areál se všemi stánky v partnerské zóně, bohatý doprovodný program pro děti i dospělé po celý den, občerstvení a spoustu dalších aktivit.

  Trasy závodu jsou pro malé i velké, začátečníky i profesionální závodníky

  Ti z vás, kteří mají chuť vyzkoušet si svou vytrvalost, ať neváhají sáhnout po maratonské trase A měřící 90 km s převýšením 1 830 m, jejíž kvalitu podtrhuje už jen to, že je zařazena do UCI marathon série. Dále jsou pro vás nachystány závodní trasy B a C, které svými parametry zapadají do standartu KPŽ a přichystají tak kvalitní bikový zážitek každému z účastníků. Béčko na Trans Brdech měří 55 km a jeho průběhu nastoupáte 1 230 m. V menu C najdete 37 km s převýšením 810 m. Nezávodní trasa D – Family jízda provede cyklisty po jižním úpatí brdského hřebene v délce 22 km a měla by přinést výjimečně pěknou příležitost pro vaší rodinnou vyjížďku. Závody pro děti všech věkových kategorií se uskuteční přímo v zázemí závodu, které bude postaveno na prostorné louce přímo za městem.

  Pro všechny účastníky je možnost získat fotografie ze všech závodů i tras seriálu, a to zcela zdarma! Fotografie bude možné vyhledat přes aplikaci hned několika velmi jednoduchými způsoby.

  Medaile pro každého z Family jízdy

  Především naši nejmenší cyklisté jistě ocení, krom výše zmíněných fotek z dětských závodů, unikátní medaile pro všechny malé i velké účastníky nezávodní Family jízdy. A protože na Family jízdě nejde o umístění ani výsledný čas, v cíli bude čekat medaile skutečně na všechny účastníky. Medaile budou mít pro každý závod jinou podobu i tvar, proto se vám nestane, že byste doma měli dvě stejné.
  Na viděnou v Dobříši.

  Tým KPŽ

  Reklama

  Předchozí článekOrientační běžci z OK Dobříš si zatrénovali s veřejností
  Další článekStřípky z gymnastiky: Přípravka – chlapci