Thom Artway s kapelou – 22. 2.Zpěvák, textař a kytarista Thom Artway patří aktuálně k nejuznávanějším mladým muzikantům české hudební scény. Ve své tvorbě dokonale propojuje moderní zvuk s klasickým písničkářstvím. Jeho skladby jsou podmanivé díky charakteristickému hlasu a jasně rozpoznatelným melodiím.
Debut Hedgehog, který vyšel v roce 2016, se setkal s velkým ohlasem. V tom roce dokonce získal právem ocenění Anděl za Objev a Zpěváka roku. Na podzim roku 2018 vydává album All I Know, kterým se mu podařilo navázat na úspěšný debut. Hudební kritici navíc oceňují i to, že Thom nezůstal hudebně stát na místě, ba právě naopak – jeho novinka je rychlejší a objevuje se na ní více elektroniky a elektrických kytar. Na první pohled stále introvert s vizáží kluka odvedle potvrzuje pozici talentovaného písničkáře a zpěváka, který má pořád co nabídnout, ať už se to týká líbivého sametového hlasu, neomšelých melodií či hloubky textů.

Společenský sál KD Dobříš, pátek 22. února od 20.30 hod. Vstupné: 180 Kč (předprodej) a 200 Kč (na místě). Předprodej vstupenek v Trafice u Davida, Dobříš. Rezervace vstupenek pro zájemce, kteří nejsou z Dobříše, na tel.: 318 521 302.

Reklama

Předchozí článekPocta Zuzaně Navarové – koncert – 8. 2.
Další článekVentolin + 1flfsoap – koncert – 1. 3.