TĚŠÍME SE!

Zdroj foto: Pixabay


„To nám ty prázdniny zase utekly jako voda,“ ozývá se ze všech stran. Ale nám to rozhodně nevadí, protože my už se moc těšíme na to, co nás v novém školním roce čeká. Těšíme se na nové prvňáčky i na nové kamarády, kteří doplní 3. a 4. třídu. Ve škole už tak bude 42 žáků. Těšíme se také na další posily pedagogického týmu. A samozřejmě také na to, co všechno spolu zažijeme, co se naučíme, co objevíme.
ZŠ TRNKA tedy s nadšením vstupuje do druhého roku své existence. Podařilo se nám úspěšně projít kontrolou České školní inspekce, rekonstruovat další prostory pro novou třídu, získat souhlas MŠMT s navýšením kapacity školy, a tak již nic nebrání tomu, abychom se společně pustili do dalšího objevování světa kolem nás.
Děkujeme všem rodičům a přátelům školy, kteří nám pomohli s pracemi spojenými s rekonstrukcí a přípravou nové třídy, a všem, kteří nás jakýmkoli způsobem podporují.

Nabízíme nový dramatický kroužek DIVADLO pro všechny děti od 2. do 9. třídy. Povede jej Andrea Krejčová, která v minulém roce režírovala naši Vánoční hru. Kroužek je otevřen nejen pro děti z TRNKY, ale i z ostatních škol.

Více informací a přihlášky na a.k.dramatak@seznam.cz.

Markéta SvobodováPředchozí článekSo Fine & Ged Maloney – 15. 9.
Další článekNový cvičební rok v Sokole