Sport – Házená: Zimní halová sezóna národních házenkářů je u konce…A jak si naše družstva vedla v porovnání s republikovou konkurencí?
Mladší žákyně vyhrály svoji krajskou část a postoupily do republikového finále, kde po dvou výhrách a třech porážkách obsadily 4. místo. V jarní části sezóny budou hráčky bojovat o účast na letním mistrovství republiky.
Starší žákyně se z krajského kola probojovaly do semifinále, do kterého z důvodu kolize s jarními prázdninami bohužel nenastoupily. Na jaře budou holky bojovat o to, aby se kvalifikovaly na Mistrovství nebo Pohár republiky.
Starší žáci se rovněž probojovali do semifinále, kde po urputném boji nakonec skončili před branami postupu do finále. Také oni na jaře odehrají důležité zápasy v boji o vytoužený postup na mistrovství nebo pohár.

Naše dorostenky odjížděly do západočeských Nýřan na finále zimní ligy. Po 4 výhrách a jediné porážce se naše děvčata umístila na stříbrné pozici. V létě bude Stará Huť pořádat Mistrovství republiky v kategorii dorostenek. Poznamenejte si termín 21.–23. června. Moc bychom si přáli, když by si co nejvíce fanoušků našlo cestu do našeho sportovního areálu a vytvořilo pro holky parádní domácí atmosféru.

A závěrem muži a ženy: ženské družstvo se zúčastnilo Českého poháru, kde po velmi dobrých výkonech došlo až do semifinále. Což je pro náš mladý tým úspěch.
Muži postoupili ze základního kola Českého poháru, ale vinou četných zranění museli další účast v poháru vzdát. Chtěli bychom moc poděkovat za podporu našim fanouškům a příznivcům, samozřejmě rodinným příslušníkům, kteří nám pomáhají a vytvářejí skvělou atmosféru a budeme se těšit na jaře ve Staré Huti. Přijďte a fanděte tomuto krásnému sportu.

ffPředchozí článekPovídání o myslivosti pana Josefa Libického
Další článekZprávy ze ZŠ