Speciální hasičské odpoledne pro děti a dospělé v DobříšiHasiči z města Dobříš připravují pro veřejnost mimořádný den plný zábavy a vzrušení. Toto unikátní hasičské odpoledne se uskuteční v pátek 7. června v areálu bývalých rukavičkářských závodů, kde si návštěvníci budou moci prohlédnout ukázky hasičské techniky, zúčastnit se soutěží pro děti a mnoho dalšího.

Začátek akce je naplánován na 15.00 hod. Program bude rozmanitý a bude obsahovat napínavé ukázky vyprošťování osob z auta, pěnové show či ukázky hasičského vybavení. Děti mohou očekávat soutěže a závody TFA.

„Naše hasičské odpoledne je skvělou příležitostí pro občany Dobříše, aby se seznámili s naší prací a technikou, kterou k ní využíváme,“ uvádí za jednotku dobrovolných hasičů z Dobříše Jakub Mařík. „Kromě toho, že to bude zábavná akce pro celou rodinu, také doufáme, že tímto způsobem přiblížíme dětem povolání hasiče a možná v nich probudíme zájem stát se členy našeho kroužku pro mládež.“

VSTUPNÉ je dobrovolné. Všechny příjmy z akce budou použity na podporu činnosti JSDH města Dobříš a jejich kroužku pro děti.

Na místě bude připraveno také malé občerstvení v podobě nealkoholických točených nápojů a párků v rohlíku. Děti se mohou těšit také na malý dárek za účast na akci.

Přijďte hasiče podpořit a užít si s nimi program, který připravují. Přijďte 7. června zažít skvělé odpoledne, podpořit dobrou věc a seznámit se zblízka s těmi, kteří každodenně zachraňují životy a jsou tady pro nás 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

Zpracovala DHPředchozí článekKlub seniorů Dobříš: Ohlédnutí za výletem do Berouna a pozvánky na červnové akce
Další článekVítáme první letní dny z Dobříšku!