Sokol o prázdninách

  Zdroj: Pixabay


  Během prázdnin se většina oddílů v sokolovně neschází, cvičitelé i členové vyjíždí na nejrůznější akce po vlastní ose, přesto Sokol každé prázdniny pořádá letní dětské tábory a soustředění. Na srpen jsou naplánovány dva turnusy dětského tábora na Častoboři s tematickými etapovými hrami Želvy Ninja a Jumanji.

  V září se do našich sokolských činností pustíme opět naplno. Rozvrh cvičebních hodin na rok 2022/2023 bude zveřejněn na webových stránkách, na facebooku a na venkovní nástěnce. Opět nabídneme širokou škálu cvičebního vyžití pro všechny věkové kategorie. Na podzim bychom rádi uspořádali tradiční akce jako opičí dráhu pro děti, týden otevřených dveří, drakiádu, ale také se zapojíme do celorepublikových sokolských akcí, jako jsou Sokol spolu v pohybu a Be active Night, čímž se přidáme i k Evropskému týdnu sportu, Večer sokolských světel a Sokolský běh republiky.

  Sledujte naše webové stránky www.sokoldobris.cz, facebook www.facebook.com/TJSokolDobris/ nebo naši venkovní nástěnku, kde naleznete aktuální informace.

  S přáním hezkého léta, za T. J. Sokol Dobříš Gita Otavová

  Reklama

  Předchozí článekAhoj, Lucko!
  Další článekDobříšské listy – červenec-srpen 2022