Seminář – Vychovaný pes je bezpečný pes

pes


Město Dobříš v zastoupení radní pro bezpečnost, paní Ing. Markéty Čermákové, MBA, spolu se strážníky Městské policie Dobříš pořádají seminář pro laickou kynologickou veřejnost s názvem:

„Vychovaný pes je bezpečný pes“

Seminář je zaměřen na problémové chování psů na veřejnosti. Majitel psa bude pod dohledem policejního psovoda prakticky seznámen s možností, jak svého psa naučit nejpoužívanější cviky (přivolání psa a chůze psa na vodítku) a jejich následné využití na veřejnosti. Dále bude majitel psa seznámen s právními dokumenty, které upravují nejen pohyb psů na veřejnosti, ale i převoz psů osobním automobilem. Na každého majitele a jeho psa bude vyčleněn individuální časový prostor ve výši 30 min.
Semináře se může zúčastnit každý majitel psa pouze s jedním psem. Z časových a kapacitních důvodů je seminář omezen na maximální počet 17 psů a je třeba se předem objednat. Seminář povede dlouholetý zkušený policejní psovod MP Dobříš nejen se znalostmi z výcviku policejních psů, ale i s napravováním problémového chování psů při pohybu na veřejnosti a v běžném životě. Děti do 15 let se mohou semináře účastnit pouze v doprovodu alespoň jednoho z rodičů.
Po celý den budou na semináři také pracovníci psího útulku Dobříš, kteří vám rádi zodpoví vaše dotazy, týkající se tohoto zařízení a psů v něm umístěných.

Datum konání: 28. dubna 2018
Místo konání: Areál SOU Hluboš – pobočka Dobříš, ul. Za Poštou
Čas konání: 9–19 hod.
Stáří psa: 3 měsíce – 7 let
Vstupné: Dobrovolné (formou konzerv, piškotů a jiných pamlsků pro psí útulek Dobříš)
S sebou: vodítko, obojek, případně košík, pamlsky nebo jakékoli hračky, které má pes rád, misku na vodu, vodu v láhvi pro psa, nápoj pro majitele
Plemeno: semináře se mohou zúčastnit psi jakéhokoli plemene i kříženci
Pes, který se semináře účastní, nesmí být ze zdravotních důvodů nakrmený.

Bližší informace lze získat telefonicky na tel. č. 602 370 677 nebo osobně na služebně Městské policie Dobříš, str. Svoboda, zástupce velitele str. Kovaříková nebo velitel MP str. Krejčí.

Reklama

Předchozí článekPůjčovna městských kol je od dubna opět v provozu
Další článekSedlčany a Dobříš spolupracují