Rodinné centrum Dobříšek zahájilo nový semestr v novém kabátu!Učebna, ve které se odehrává většina kurzů a kroužků, získala nový prostor, který je větší, světlejší a příjemnější. Proto bychom chtěli poděkovat především zaměstnancům, kteří ve svém volnu pomáhali se stěhováním a malováním, dobrovolníkům, organizaci ETELA za příspěvek na vybavení a Pastoračnímu centru sv. Tomáše za podporu. Přijďte se na nové prostory podívat!

V nových, atraktivních prostorech, které jsou však stále na původní adrese, se konají nové kroužky, které jste si stihli oblíbit: Malý kutil, Elektrotechnický kroužek, Angličtina pro děti, Bejčkoviny, Němčina pro začátečníky a další. Nové prostory ale sluší také dlouholetým kurzům, které se plní každý rok velmi rychle: Taneční kurz, Keramika pro děti, Hravé tvoření dětí s rodiči, Tvořivá výtvarka a další.

Již brzy budou spuštěny také kurzy Angličtina pro nejmenší, Španělština pro nejmenší a Tvořivé šití s Veronikou. Neváhejte s registrací! Na kroužky s volnou kapacitou je možné se registrovat v rámci zkušební hodiny, v takovém případě nás kontaktujte na telefonu 608 906 559.

Rádi bychom vám také představili Podzimní příměstský tábor, který se bude konat v době 29.–30. 10. 2020. Tábor bude plný hravých her a zábavy – a případné sychravé počasí nám to rozhodně nezkazí, protože máme připraveno i mnoho skvělých deskových her. Více informací bude již brzy na našem FB: www.facebook.com/dobrisek.

Chceme poděkovat všem, kdo i v této nelehké době přichází k nám do Rodinného centra Dobříšek. Vážíme si vaší podpory a věříme, že brzy bude lépe ☺.Předchozí článek>
Další článekPodbrdská výstava se vyvedla