Rodinné centrum DobříšekTímto bychom chtěli požádat všechny z Dobříše a širokého okolí a vlastně kohokoliv, koho následující text osloví: POMOZTE S NÁMI DĚTEM OPRAVIT HŘIŠTĚ

Je to také název nově spuštěné sbírky na donio.cz, kterou náš spolek založil za účelem opravy dětského hřiště u našeho rodinného centra. Za léta služby dětem mnoha generací již volá po nutné opravě. Prosíme vás o šíření, a pokud máte tu možnost, tak i o přispění libovolnou částkou, abychom i nadále byli schopni dětem zajistit bezpečné a vstřícné prostředí pro jejich rozvoj a trávení volného času. Naše hřiště je veřejné a slouží nejen našim dětem, jednotlivcům, ale i dětem z přilehlých škol a školek. A jelikož jsme nezisková organizace, která většinou svých financí pokryje chod centra, tak na opravu už nám nezbývají finance – proto vás žádáme o podporu.

Bohužel, pokud se nám tento pokus o záchranu nepodaří, budou muset být prvky v nevyhovujícím stavu odstraněny, a to bychom opravdu neradi. Sbírka je transparentní a jejímu spuštění předcházelo prověření stran společností donio.cz, která celou sbírku zaštiťuje.
Věříme, že se nám to, společně s vámi, podaří. Děkujeme!

V tuto chvíli v našem centru probíhají turnusy příměstských táborů, které jsou u nás již tradicí a stále více oblíbenou aktivitou pro prázdninový čas dětí všech věkových kategorií. Děkujeme našim lektorkám za jejich skvělou práci!
My ostatní nezahálíme a pilně pro vás a vaše děti chystáme rozvrhy kroužků, workshopů, přednášek a spousty dalších aktivit na nový školní rok.

Registrace do kurzů budou pro širokou veřejnost spuštěny na našem webu od pondělí 26. srpna, tak si toto datum nezapomeňte poznamenat. Pro všechny novinky doporučujeme také sledovat náš facebook a instagram.

Veškeré informace o nás jsou k dispozici na www.dobrisek.cz, FB – Rodinné centrum Dobříšek, z. s., instagramu rc_dobrisek a také na tel. čísle 608 906 559.
Děkujeme za podporu a přejeme krásné léto!

Tým RC DobříšekPředchozí článekKomunitní plánování sociálních a návazných služeb
Další článekLéto na farmě