Příprava na léto v Aerobik studiu Orel Dobříš  Závodní sezóna je v plném proudu a my se opět můžeme pochlubit úspěchy našich týmů z posledních závodů. Zlato na závodech Mistry s Mistry 8. 5. v Kutné Hoře vybojoval tým mladších juniorek se skladbou Jin Jang, tým dětí a kadetek přivezl stříbro a bronz získaly juniorky starší. Také dance tým Áquilas nás skvěle reprezentoval na závodu Česko se hýbe 28. 4. v Praze, odkud zaslouženě přivezl bronzovou medaili. Na svou závodní premiéru se chystá i tým závodní přípravky, který bude soutěžit v kategorii tým show se svojí skladbou Čarodějky ze země Oz. Budeme jim držet palce, ať se jim závod vydaří.

  Pokud stále nevíte, co s dětmi o letních prázdninách, u nás v orlovně se o ně umíme postarat. Máme připravené tři turnusy příměstských táborů. První dva termíny v červenci jsou sice již obsazené, ale v turnusu na konci srpna, 29.–31. 8., se místa určitě ještě najdou. Program na Sport Campech je velmi pestrý, sportujeme v orlovně i venku, děláme celodenní výlety a každý turnus je vždy tematicky zaměřený. Dětem je zajištěn pitný režim, oběd, dopolední a odpolední svačina a nuda u nás nemá místo.

  Tancem nadšená děvčata od 13 let se můžou přihlašovat na náš Taneční kemp, který se koná od 21. 8. do 26. 8. v RC Štědronín. Věnovat se budeme různým moderním tanečním technikám a nácviku choreografií a po absolvování kempu je možné pokračovat v našem závodním dance týmu Áquilas. Podrobné informace naleznete na našich webových stránkách.

  Stalo se již tradicí, že na konci června pořádáme pro všechny děti, které k nám chodí sportovat, i jejich rodiče oblíbený táborák s opékáním buřtů. Symbolicky tak zakončujeme další odcvičený školní rok. Tentokrát se sejdeme ve středu 29. 6. od 16 hod. na hřišti v orlovně. Všichni jsou srdečně zváni. Již nyní pracujeme na pestré nabídce cvičení a sportování roku dalšího. My už se moc těšíme i na některé nové dětičky, nabídka bude opět velmi široká, a nezapomeňte, jak zní naše heslo: POZOR! Cvičení způsobuje zdraví a radost!

  Tým ASOD

  Reklama

  Předchozí článekKlub seniorů Dobříš
  Další článekKe kávě u Čapka retro noviny!