Příměstské tábory s ČÁPEMPřestože už stromy oblékly barevné podzimní kabáty a svatý Martin co nevidět přijede na bílém koni, rádi bychom vás pozvali na pár okamžiků do nedávné minulosti – ke kouzelným, sluncem zalitým prázdninám :-).

Letos se nám podařilo realizovat devět turnusů příměstských táborů pro děti 1. stupně ZŠ, z toho šest na Dobříši (v prostorách MAS Brdy–Vltava, Pionýrů 892) a tři na Felbabce (Felbabka 79, Hořovice). Celkem se zúčastnilo 124 dětí.

Tábory byly opět inkluzivního charakteru, to znamená, že jsme do kolektivu zdravých dětí začlenili děti se zdravotním znevýhodněním a letos nově také se sociálním znevýhodněním. Projekty tohoto typu – tábory s inkluzí dětí se znevýhodněním – jsou v Čechách velmi ojedinělé. Svou činností se mimo jiné snažíme pomáhat odstraňovat bariéry ve společnosti a spojovat zdánlivě nespojitelné.
Díky částečné podpoře projektu z Evropského sociálního fondu – Operačního programu Zaměstnanost nám bylo umožněno stanovit cenu tábora na 850 Kč / týden, a učinit ho tím dosažitelným i pro rodiče s nižšími příjmy.

Pokud budete mít zájem o účast vašich dětí na příměstských táborech s ČÁPEM, nezapomeňte své malé dobrodruhy a dobrodružky zaregistrovat již od 1. března 2022 na našich stránkách www.taboryscapem.webnode.cz. Na www.dccap.cz najdete témata a fotografie z letošních táborů.

Budeme se těšit na setkání s vašimi dětmi o letních prázdninách, ať již ve společnosti pirátské, brázdíce rozbouřené vody Karibiku, s páskou na oku, papouškem na rameni a náušnicí v uchu, či ve společnosti divošské, za zvuků tamtamů prodírajíce se džunglí plnou nástrah :-).
O dobrodružství opět nebude nouze!
Podzim plný barev a úsměvů vám za celý táborový tým přeje

Silvie Pilecká, o. p. s. ČAP
www.taboryscapem.webnode.cz,
www.dccap.cz

Reklama

Předchozí článekProgram zápasů MFK Dobříš – listopad
Další článekKomise rovných příležitostí ČOV