Přihlašování na sportovní příměstské tábory s Orlem zahájeno!  V Aerobik studiu Orel Dobříš pořádáme již od roku 2012 příměstské tábory s všesportovním zaměřením pro děti od 6 do 12 let. Sportovní program táborů je opravdu nabitý a děti si vyzkouší širokou škálu sportů, nasbírají spoustu zážitků, užijí si legraci, tvořivé aktivity, výlety i poznávání.

  Pro letošní rok jsme vypsali 2 termíny táborů, které se uskuteční hned zkraje prázdnin. Oba jsou zaměřeny v první řadě na sportovní aktivity a vždy jsou doplněny tematickým programem. Pro první termín třídenního tábora konaného od pondělí 2. 7. do středy 4. 7. jsme zvolili téma outdoor, tedy hry ve stylu klasických „šipkovaných“, orientačních běhů a her, které patří hlavně do přírody. Pro druhý týdenní tábor od pondělí 9. 7. do pátku 13. 7. jsme vybrali celorepublikové téma 100. výročí naší republiky. Během týdne u nás děti vyzkouší lekce pod vedením nejen zkušených lektorů z našeho studia, ale i specialistů, které dětem zveme z jiných sportovních oblastí. Děti se u nás můžou těšit na zumbu, aerobik, fitness, gymnastiku, atletiku, hip-hop a další taneční lekce, míčové a pohybové hry, jógu i posilování.

  Přihlásit děti můžete na recepci Aerobik studia Orel Dobříš pouze s vyplněnou přihláškou a se zálohou v hotovosti (1 000 Kč/dítě) do naplnění kapacity turnusu. Pozor, kapacita míst je omezena! Podrobnější informace o táborech naleznete na internetových stránkách studia www.aerobikdobris.cz.

  Tým lektorů ASOD

  Reklama

  Předchozí článekRybník Papež a rybářská sezóna 2018
  Další článekNejvětší škola taekwondo v České republice vstupuje do nové sezony