Prázdniny v Sokole  S cvičebním rokem 2020/2021 jsme se pomyslně rozloučili akcí Noc sokoloven. Během akce jsme se dozvěděli zajímavosti z historie Sokola, prohlédli si staré fotografie a zapojili se do letošní výzvy „lidské pyramidy“.

  Během prázdnin mnohé oddíly necvičí a členové i cvičitelé si užívají léta dle svého. Sokol každé prázdniny pořádá letní dětské tábory a soustředění, a ani letos tomu nebude jinak. Na srpen jsou naplánovány dva turnusy oblíbeného dětského tábora na Častoboři s tematickými etapovými hrami Olaf a Zaklínač.

  Doufáme, že v září budeme moct rozjet sokolskou činnost na plné obrátky. Na podzim bychom rádi uspořádali tradiční akce jako opičí dráhu pro děti, týden otevřených dveří, drakiádu, ale také se zapojíme do celorepublikových sokolských akcí jako je Sokol spolu v pohybu a Be Active Night, čímž se přidáme i k Evropskému týdnu sportu.

  Sledujte naše webové stránky www.sokoldobris.cz, facebook www.facebook.com/TJSokolDobris/ nebo naši venkovní nástěnku, kde naleznete aktuální informace.

  S přáním hezkého léta
  za T.J. Sokol Dobříš Gita Otavová

  Reklama

  Předchozí článekGymnastiku Dobříš covid nezastavil
  Další článekModelářská výstava Dobříšská šelma bude opět ve sportovní hale