Pozdrav z Aerobik studia Orel Dobříš  Celý kolektiv orlovny by rád vyjádřil velký dík těm, kteří nás v této době podporují a po jarním koronavirovém uzavření se k nám opět ve velkém počtu vrátili, jsme za to opravdu rádi. Nyní se nacházíme ve velmi podobné situaci. Orlovna je stále zavřená. Budeme se na všechny naše příznivce těšit a doufat, že se opět velmi brzy potkáme v prostorách, které máme všichni tak rádi a které nám, troufáme si říct, všem moc chybí. Všichni lektoři se moc těší na znovuotevření studia a setkání se na značkách se starými i novými tvářemi.

  A ještě malé info o zahájení školního roku 2020/2021. V září jsme otevřeli nové i tradiční dětské sportovní a taneční kurzy, o které byl i přes situaci velký zájem. Do našich kurzů však můžete své děti přihlašovat po celý školní rok. Zveme všechny děti i ty, které u nás ještě nebyly, aby si jakýkoli kurz přišly zdarma vyzkoušet. Těšíme se na vás.
  A nezapomeňte, cvičení způsobuje zdraví a radost!

  Aktuální informace o provozu studia naleznete na internetových stránkách www.aerobikdobris.cz a na oficiálním facebooku a instagramu.

  Tým lektorů ASOD  Předchozí článekBlíží se 100 let dobříšské kopané
  Další článekOkrašlovací spolek města Dobříše – Ohlédnutí za letošním rokem